Види стрижок для бороди

Ви коли-небудь відрощували бороду? Може бути, вам цікаво, як відростити бороду? Або, можливо, у вас є борода, і ви хочете знати, як її стилізувати?

Жінки люблять бороди, тому що вони пов'язані з мужністю. Більше волосся на обличчі = більше чоловічого. Подивіться на відомих хлопців в серіалах і фільмах, і ви обов'язково знайдете людину (або декількох) з бородою. м

Як і сонцезахисні окуляри або капелюхи, різні стилі підкреслюють різні риси вашого обличчя, тому важливо вибрати правильний.

Стилі бороди та форми обличчя

Чоловіки з довгуватий або прямокутними рисами повинні відростити бороду з великою кількістю волосся з боків, при цьому довжина підборіддя повинна бути коротше, щоб збалансувати їх риси обличчя.

Хлопці з квадратними або круглими особами повинні відрощувати бороди на підборідді та тримати їх короткими з боків, щоб подовжити свої обличчя. Це дозволить зберегти ваші риси обличчя в рівновазі.

Якщо у вас овальне обличчя, вам підійде більшість стилів стрижки бороди.

коротка щетина

Борода з короткою щетиною, мабуть, одна з найпростіших. Цього можна домогтися, відростивши волосся на обличчі протягом декількох днів після гоління. Цей тип бороди виглядає дуже стильно.

Щоб успішно підтримувати коротку щетину, використовуйте тріммер і відрегулюйте його так, щоб вбудований захист був повністю встановлена ​​назад.

Будь-яке волосся, яке росте нижче яблука Адама, повинні бути урізані, використовуючи тріммер або бритву.

Середня щетина

Як випливає з назви, середня щетина - це борода, трохи довше короткою. У той час як коротка стерня може бути досягнута шляхом відрощування бороди протягом 1-2 днів, для середньої стерні може знадобитися ще кілька днів.

Середня щетина може бути довжиною від 3 до 5 мм. Якщо довше, то вона починає виглядати неохайною і неохайною. Як і у випадку з короткою щетиною, середня щетина виглядає краще, якщо її тримати в нижньої третини обличчя і прямо над яблуком Адама.

Борода з довгою щетиною

Бороду з довгою щетиною може бути складніше підтримувати, ніж її більш короткі аналоги.

Борода даного типу також називається «ідеальна п'ятигодинна тінь», оскільки вона являє собою рівномірне затемнення в нижній третині обличчя людини.

Довга щетина трохи довше середньої щетини, близько 6 мм, і для стрижки її найкраще підійде спеціальний регульований триммер, яким користуються майстри барбершопу.

розшароване волосся повинне бути видалені за допомогою ножиць або точного триммера.

повна борода

Повна борода вважається класичним стилем і класичним способом відростити волосся на обличчі. Важко домогтися повної бороди, так як не у кожної людини є така здатність.

Повна борода має дуже чітку форму: вона починається у лінії щік, і все, що знаходиться нижче, залишається природним для зростання.

Бородатих чоловіків, у яких лінії щік занадто високі або якщо важко визначити лінію щоки, рекомендується провести уявну лінію від кута бічної западини перед вухом до зовнішнього краю вусів.

Повна борода вимагає часу для відрощування. Тим чоловікам, які хочуть почати відрощувати бороди у відпустці, щоб пройти перший етап, рекомендується звернутися до фахівця за консультацією, адже щетина буде видозмінюватися під час фази зростання.

Через 4 тижні бородані, які успішно відрощують повну бороду, можуть почати формувати її та почати визначати лінію шиї.

Для цього процесу настійно рекомендується професійний стиліст або перукар, і він зазвичай може успішно здійснити стрижку і догляд.

Голлівудська борідка

Розширена цапина борідка (також називається голлівудською) - це поєднання цапиною борідки та вусів.

Ще більше варіацій в цьому стилі можна отримати, просто підганяючи форми і кути відрощування волосся. На вигляд це схоже на вуса, пов'язані з бородою, але з віддаленими бакенбардами.

Для відрощування подовженою цапиною борідкою пропонується, щоб чоловік не дозволяв рости волосся на більшій площі, ніж бажаний розмір стрижки. Як тільки борода відростає, необхідно обрізати розширену борідку в бажану форму і розмір.

кругла борода

Кругла борода — це стиль для бороданів, які хочуть акуратніше виглядати.

Хоча повні бороди для деяких можуть здатися неохайними, дикими і несмачними, кругла борода є хорошим компромісом, який дозволяє чоловікові і раніше тримати волосся на обличчі.

Кругла борода отримала свою назву від своєї форми. Він поєднує в собі вуса і округлу борідку, що створює чітку круглу форму.

Початок популярності круглої бороди пов'язана з тим, що її відносно легко підтримувати: поки борода зберігає свою круглу форму і волосся коротке, вона цілком прийнятна.

Звичайно, вибір стилю бороди - це тільки перший крок. Вам потрібно знати, як відростити бороду і як доглядати за нею. Найкраще в цьому питанні допоможе майстер барбершопу.

Підпишись