Стрижки дітей: як підстригти сина і не облажався

Стригти дітей можна (і потрібно) з року. По-перше, це красиво, по-друге, чубчик, що спадає на очі, дійсно може нашкодити зору. І якщо дівчаткам волосся зазвичай заколюють, то кращий варіант для хлопчика - стрижка. Але тут, на жаль, все не так просто, як з дорослими.

Звичайно, можна стригти сина самостійно, але ніхто не застрахований від того, що стрижка вийде невдалою, а дитина потім ще довго буде боятися ножиць. Що робити, щоб не зіпсувати дитині життя і не прищепити йому почуття стилю? Все просто — йти в Барбер. Щоб це не стало проблемою, ми зібрали для вас кілька порад, які допоможуть не облажатися при першій стрижці.

Для того, щоб привчити дитину до стрижок, влаштуйте з першого походу в барбершоп справжню гру - наприклад, запропонуйте йому приручити дракона, який живе в його чубчик. Поясніть, що в цьому йому допоможе Барбер.

Головне у виборі майстра для стрижки вашого малюка - його досвід і вміння працювати з такими юними клієнтами. Бажано відразу вибрати одного майстра, щоб хлопчик зміг до нього звикнути, а Барбер запам'ятав характер вашої дитини і ваші уподобання.

Будьте готові до того, що спочатку, під час стрижки вам потрібно буде знаходитися поряд з малюком, щоб йому було спокійніше. У мережі "Ambassador" привчання хлопчика до стрижок проходить швидше — наші Барбери не тільки вміють стригти дітей від одного року, але і швидко стають їхніми друзями.

Які стрижки підходять дітям? Це питання дуже індивідуальний, адже дітям часто все одно яку стрижку носити - вибирають її перш за все батьки. Ми радимо порадитися з майстром, обов'язково звернути увагу на такі аспекти, як форма голови, колір і густота волосся, за вікном.

Щоб стрижка була веселіше і цікавіше для малюка, наші майстри можуть виконати hairtatto на волоссі дитини. Це вистрижений малюнок на голові дитини, може бути зроблений у вигляді героя мультику, прикрашає стрілки або блискавки, які дуже люблять діти.

До речі, стригти дитину в «Ambassador Вarbershoр» не тільки зручно, але й економно - при поході в Барбершоп стрижка «БАТЬКО+СИН» обійдеться на 50 гривень дешевше.

Підпишись