Як вибрати барбершоп. Поради від Ambassador

Кожен день ми робимо вибір — що з'їсти на сніданок, як поїхати на роботу, яким спортом зайнятися, з ким спілкуватися. Між цим, все маленькі вибори є частиною нас — і є цеглинками, з яких ми будуємо своє життя і своє оточення.

Вибір барбершопа для чоловіка, є також важливою частиною його повсякденного життя. Адже з тією кількістю салонів, які зараз називаються «барбершопами» в Івано-Франківську зробити це дуже складно. Нам би дуже хотілося, що б ви робили цей вибір усвідомлено.

Ми приготували для вас кілька порад:

1. У барбершопі стрижуть тільки чоловіки

Так історично склалося, що в кожному місті Європи до XII-XIII ст. була лазня з перукарні при ній. Спочатку були не тільки перукарями, але і лікарями. Ця професія поширювалася серед чоловіків, і традиція існує до сьогодні.

2. Звертайте увагу на інструменти та обладнання якими користуються в барбершопі.

Дізнайтеся у майстра чому саме ця машинка, якщо ви звикли, що вас стрижуть тільки ножицями - не соромтеся попросити у майстри звичного для вас обслуговування.

3. Запитайте про дезінфекцію інструментів.

Дуже важливим етапом є дезінфекція інструменту майстра — машинок, ножиць і звичайно ж гребінців. Всі вони повинні проходити кілька етапів обробки, а також обробку в жаро-духовій шафі. Рушники повинні бути сухими та чистими.

4. Косметика, якою користуються майстри, дуже важлива.

Дізнайтеся в адміністратора про виробників, склад і строк придатності косметики. Якщо Ваша косметикою щодня, попросіть щоб майстер допоміг вам вибрати домашній догляд.

5. Виберіть правильного майстра.

Зверніть увагу на досвід, роботи, зовнішній вигляд майстра, запитаєте про навчання і сертифікації. Напишіть або зателефонуйте в барбершоп заздалегідь, якщо у вас незвичайні побажання, уточніть чи робить майстер цю послугу. Важливо і те, що майстер може не відразу підійти вам, але ви не турбуйтеся, адже «свого» майстра, як і лікаря можна знайти не відразу.

6. Дружність і усвідомленість персоналу.

Атмосфера, за якої приходять в барбершоп, завжди один з найважливіших критеріїв при виборі салону. Чи затишно вам знаходиться в тому чи іншому барбершопі, запропонували вам безкоштовний напій. Не забувайте відзначати деталі і залишати відгуки - адже хорошого салону завжди важливо знати відгуки своїх клієнтів.

Ми - за те, що б ви робили усвідомлений вибір у всьому.

Якщо ви хочете проконсультуватися у виборі правильного боарбера або майстра, ви завжди можете звернутися до адміністраторів «Ambassador Вarbershoр» +380664616101

Підпишись